Apie NORFĄ

Veikla

Bendrovė „Norfos mažmena“ yra viena iš dinamiškiausiai besivystančių mažmeninės prekybos bendrovių Lietuvoje, „Norfos mažmenos“ 2022 metų prekių ir paslaugų apyvarta siekė 846,753 mln. eurų su pridėtinės vertės mokesčiu (PVM) - 15,52 proc. daugiau negu 2021 metais, kai bendrovės pardavimai sudarė 733,023 mln. eurų. Be PVM apyvarta išaugo 15,44 proc. – nuo 610,379 mln. iki 704,628 mln. eurų.

Pagal pardavimų apimtis „Norfos mažmena“ yra trečias pagal dydį mažmeninės prekybos tinklas Lietuvoje.

„Norfos mažmena“ priklauso „Norfos“ įmonių grupei ir kartu su bendrove „Rivona“, užsiimančia logistika, tarptautiniais pervežimais, nekilnojamo turto nuoma ir kita veikla, sudaro grupės branduolį.

„Norfos mažmenoje“ dirba daugiau kaip 3 350 darbuotojų. Bendrovėje įdiegta lanksti, nuolat tobulinama darbo užmokesčio ir darbuotojų motyvavimo sistema.

Žinomiausio šalyje verslo naujienų portalo „Verslo žinios“ sudarytame Lietuvos įmonių reitinge „Geidžiamiausias darbdavys 2022“, bendrovė „Norfos mažmena“ užėmė 8 vietą (https://www.vz.lt/verslo-valdymas/2022/05/26/isrinkti-geidziamiausi-lietuvos-darbdaviai)

Nuoseklią bendrovės plėtrą bei stabilius finansinius rezultatus lemia lietuviškų prekių gausa „Norfos“ prekybos centruose ir efektyvi nuolaidų sistema. „Norfos“ prekybos tinkle vyrauja produkcija, kurios kokybės ir kainos santykis yra optimalus.

„Norfos mažmenos“ įstatinis kapitalas sudaro 3,51 mln. eurų.

Bendrovė įsikūrusi Savanorių pr. 176B, Vilniuje.

„Norfos” pirkėjai

„Norfos mažmena“ orientuojasi į vidutines pajamas gaunantį praktišką pirkėją. Dauguma „Norfos“ pirkėjų yra šeimos bei vidutinio amžiaus moterys.

Lojalumo programa

„Norfos“ lojalumo kortelė yra viena populiariausių Lietuvoje. „Norfos“ nuolaidų kortelėmis naudojasi apie 710 tūkst. pirkėjų. Bendrovės apyvarta per nuolaidų korteles sudaro daugiau kaip tris ketvirtadalius visos įmonės apyvartos. 2022 m. „Norfos mažmena“ savo nuolatiniams pirkėjams, dalyvaujantiems „Norfos“ lojalumo programoje, suteikė 41,875 mln. eurų nuolaidų.

Nuolaidų kortelė taip pat užtikrina nuolaidas „N“ vaistinėse.

UAB Rivona

„Rivona“ yra pagrindinė UAB „Norfos mažmena” tiekėja. Bendrovės pardavimai „Norfai” siekia tris ketvirtadalius visų „Rivonos” pardavimų.

Daugiau informacijos galite rasti www.rivona.lt