Apie NORFĄ

Veikla

Bendrovė „Norfos mažmena“ yra viena iš dinamiškiausiai besivystančių mažmeninės prekybos bendrovių Lietuvoje.

Pagal pardavimų apimtis „Norfos mažmena“ yra trečias pagal dydį mažmeninės prekybos tinklas Lietuvoje.

„Norfos mažmena“ priklauso „Norfos“ įmonių grupei ir kartu su bendrove „Rivona“, užsiimančia logistika, tarptautiniais pervežimais, nekilnojamo turto nuoma ir kita veikla, sudaro grupės branduolį.

„Norfos mažmenoje“ dirba daugiau kaip 3 400 darbuotojų. Bendrovėje įdiegta lanksti, nuolat tobulinama darbo užmokesčio ir darbuotojų motyvavimo sistema.

Nuoseklią bendrovės plėtrą bei stabilius finansinius rezultatus lemia lietuviškų prekių gausa „Norfos“ prekybos centruose ir efektyvi nuolaidų sistema. „Norfos“ prekybos tinkle vyrauja produkcija, kurios kokybės ir kainos santykis yra optimalus.

„Norfos mažmenos“ įstatinis kapitalas sudaro 3,51 mln. eurų.

Bendrovė įsikūrusi Savanorių pr. 176B, Vilniuje.

„Norfos” pirkėjai

„Norfos mažmena“ orientuojasi į vidutines pajamas gaunantį praktišką pirkėją. Dauguma „Norfos“ pirkėjų yra šeimos bei vidutinio amžiaus moterys.

Lojalumo programa

„Norfos“ lojalumo kortelė yra viena populiariausių Lietuvoje. „Norfos“ nuolaidų kortelėmis naudojasi beveik 1 mlj. pirkėjų. Bendrovės apyvarta per nuolaidų korteles sudaro daugiau kaip tris ketvirtadalius visos įmonės apyvartos. 2020 m. „Norfos mažmena“ savo nuolatiniams pirkėjams, dalyvaujantiems „Norfos“ lojalumo programoje, suteikė 31,148 mln. eurų nuolaidų.

Nuolaidų kortelė taip pat užtikrina nuolaidas „N“ vaistinėse.

UAB Rivona

„Rivona“ yra pagrindinė UAB „Norfos mažmena” tiekėja. Bendrovės pardavimai „Norfai” siekia tris ketvirtadalius visų „Rivonos” pardavimų.

Daugiau informacijos galite rasti www.rivona.lt