Prekių ženklai

Parduotuvėse NORFA rasite mūsų pačių ruošiamų sulčių, konservuotų daržovių, mėsos, pieno ir kitų produktų, kurių kokybę užtikriname asmeniškai. Rekomenduojame rinktis šiais prekių ženklais pažymėtus produktus.
N PREKĖS ŽENKLAS
N PREKĖS ŽENKLAS
Praktiškų žmonių prekės ženklas kasdienai – geriausias kiekvienos kategorijos produktų pasirinkimas pagal kainos ir kokybės santykį: duonos, pieno, mėsos gaminiai, užkandžiai visai šeimai ir pramonės prekės.
PIEMENĖLIO PRODUKTAI
PIEMENĖLIO PRODUKTAI
Itin kokybiški ir nebrangūs pieno produktai, pagaminti Alytuje. Vadovaujamės griežta žaliavos ir gamybos kontrole, įmonėje įrengta visiškai sandari pieno pilstymo technologija – pienas negauna jokio sąlyčio su aplinka, prie jo nesiliečia žmogaus rankos, todėl pieno produktai ilgiau negenda.
Taip pat tik aukščiausios rūšies virti, rūkyti arba vytinti mėsos gaminiai iš mėsinės esančios Struikų k., Šilalės r. Orientuojamasi į aukščiausios rūšies produkciją, todėl naudojamos žaliavos turi atitikti aukščiausius kokybės reikalavimus.
 PIEMENĖLIO EXCELLENCE
PIEMENĖLIO EXCELLENCE
Tai aukštos kokybės ir nuostabaus skonio pieno produktai, kuriuos rekomenduoja net pats virtuvės šefas Deivydas Praspaliauskas.
RIVONA PRODUKTAI
RIVONA PRODUKTAI
Šis prekės ženklas pasižymi pasirinkimo gausa: dirbtinis medus, vaisių ir daržovių nektarai, pomidorų pasta ir padažai, marinuotos daržovės ir pievagrybiai, garstyčios, vaisių džemai, marmeladai ir uogienės, daržovių sriubos, vaisių ir daržovių tyrės, užkandos bei garnyrai prie silkės, marinuotos salotos ir kt.
Didžioji dalis produkcijos gaminama be konservantų, tirštiklių, dažiklių, modifikatorių ir kitų priedų.
GARDU - PRODUKTAI VISAI ŠEIMAI
GARDU - PRODUKTAI VISAI ŠEIMAI
Maisto produktų linija lengviems šeimos užkandžiams: jogurtai, bandelės, varškė, ledai, vaisvandeniai – geras kokybės ir kainos santykis suteikia galimybę produktais mėgautis visiems šeimos nariams.
KOLUMBO MAISTO PRODUKTAI
KOLUMBO MAISTO PRODUKTAI
Platus išskirtinės kokybės produktų spektras: sūriai, šaldyta žuvis, žuvų piršteliai, rūkyta lašiša, mėsos gaminiai, majonezas, dribsniai, kruopos, aliejus, kava ir kt.
SODŽIAUS
SODŽIAUS
Nebrangūs gerai pažįstamo prekės ženklo produktai: riešutai, džiovinti vaisiai, makaronai, kruopos, konservuotos daržovės ir duonos gaminiai.
PIENO ROJUS PIENO PRODUKTAI
PIENO ROJUS PIENO PRODUKTAI
Išskirtinės kokybės pieno produktai patiks kiekvienam.
RIWA
RIWA
Kainos ir kokybės santykį aitinkančios pramoninės buities prekės Jūsų kasdienai.
PROHELFER
PROHELFER
Sodo, daržo, namų ūkio įrankiai, talpos, mechaniniai ir elektriniai įrenginiai.
EFFA
EFFA
Effa — kūno priežiūros prekės skirtos vidutines ir dideles pajamas turintiems klientams.
ONEX
ONEX
ONEX — elektrinės buities technikos premium klasės prekės ženklas.