Kortelių apjungimas savitarnos kasoje

Turite NORFA fizinę kortelę ir norite ją pridėti į aplikaciją? Kviečiame atvykti į parduotuvę ir savitarnos kasoje pridėti turimą kortelę.

1. Savitarnos kasoje paspauskite  mygtuką „Daugiau...“

2. Atsidariusiame lange „Fizinės lojalumo kortelės susiejimas su mobilia aplikacija“ nuskanuokite programėlėje sugeneruotą QR kodą.

3. Nuskenavus QR kodą, kasa atvers kitą langą, kuriame reikės nuskaityti fizinę lojalumo kortelę bankinio terminalo skaitytuvu.

4. Nuskenavus virtualią bei fizinę lojalumo korteles, atsidaro kitas langas, kuriama pateikiama informaciją apie abi lojalumo korteles. Šiame lange reikalingas veiksmo patvirtinimas dėl virtualios bei fizinės lojalumo kortelės apjungimo. Veiksmui užbaigti būtina paspausti mygtuką „Patvirtinti“.

5. Po susisiejimo norint panaudoti lojalumo kortelę iš programėlės, reikia iš naujo sugeneruoti programėlėje QR kodą nuskaitymui kasoje.

Pastaba: fizinę nuolaidų kortelę galite susieti tik su viena virtulia nuolaidų kortele.Vienu metu gali būti aktyvi tik viena paskyra su ta pačia fizine kortele.

Pastaba. Šiose parduotuvėse nėra galimybės savarankiškai savitarnos kasose susieti fizinę kortelę. Susiejimą galima atlikti tik įprastoje kasoje:
Alytus, Topolių g. 1
Jonava, Žeimių g. 26A
Vilnius: Genių g. 10A, L.Asanavičiūtės g. 29, Justiniškių g. 91, Rygos g. 49
Trakai, Vilniaus g. 15C
Utena, Kupiškio g. 54
Švenčionėliai, Žemutinė g. 26
Gruzdžiai, Turgaus skg. 6
Kuršėnai, Vytauto g. 78
Klaipėda, Taikos g. 66A
Šilalė, Tauragės g. 1
Jurbarkas, Dariaus ir Girėno g. 112
Varėna, J. Basanavičiaus g. 39