„Norfa“ padeda nuo karo pabėgusiems Ukrainos vaikams

2022-05-16
Kiekvieną savaitgalį dienos stovyklas Ukrainos vaikams organizuojanti televizijos projekto „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ komanda sako, kad likti abejingu sukrečiančioms nuo Rusijos karo Ukrainoje pabėgusių žmonių istorijoms neįmanoma. Ypač kai karo siaubas paliečia vaikus. Remti ir nesustoti to daryti skatina ir prekybos tinklas „Norfa“.
Prie vaikų svajonių išsipildymo aktyviai prisidedančio prekybos tinklo „Norfa“ vadovas Dainius Dundulis įsitikinęs, jog Lietuvoje neliko abejingų ukrainiečių išgyvenimams žmonių. „Visi prisideda kaip galėdami. Tuo tarpu „Norfa“ nuolat teikia paramą bei turi savo paramos ir labdaros fondą.

Dirbame daugelyje krypčių ir manau, kad labiausiai ir greičiausiai šiuo atveju iš tiesų reikia padėti nuo karo bėgantiems vaikams. Neretai jie nesupranta, kas iš tiesų vyksta jų šalyje, kodėl kilo karas, tačiau būtent jie, turėdami vaikystėje patirti tokį siaubą, nukenčia labiausiai. Kai pradėjome šią veiklą, atrodo, kad net finansai pagerėja ir gali dar daugiau prisidėti. Visada sakau, kad jei padarysi gerą darbą, Dievas sudėlios taip, kad padės tau ir uždirbti“, – įsitikinęs D. Dundulis bei pridūrė, jog elgtis teisingai visada gera.

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/uzsakomasis-turinys/premium/norfa-padeda-nuo-karo-pabegusiems-ukrainos-vaikams.d?id=90231515