SCHULTE-UFER - GAMINTI LENGVA!

Rinkite lipdukus ir iki 2021 m. vasario 10 d. įsigykite SCHULTE-UFER lojalumo akcijos prekių su nuolaida nuo 50%.

Taisyklės:

 1. Nuo 2020 m. spalio 22 d. iki 2021 m. sausio 27 d. pirkdami prekių ,,Norfos‘‘ prekybos centruose už 8 eurus, gausite 1 lipduką, už 16 eurų – 2 lipdukus ir t. t.
 2. Lipdukai klijuojami specialiai jiems skirtoje vietoje akcijos skrajutėje.
 3. Surinkę 5 lipdukus, galite išsirinkti ,,Schulter-Ufer“ lojalumo akcijos prekę iš ,,Norfos“ prekybos vietose esančio stendo ir, pateikę skrajutę su lipdukais, kasoje pasirinktai ,, Schulter-Ufer“ lojalumo akcijos prekei gausite nuolaidą nuo 50 %.
 4. ,, Schulter-Ufer“ lojalumo akcijos prekę galima įsigyti ir už įprastą kainą, jei lipdukai nerenkami.
 5. Lipdukai turi būti klijuojami tik į originalią skrajutę. Kitur suklijuoti lipdukai nepriimami ir negalioja norint už juos įsigyti ,, Schulter-Ufer“ lojalumo akcijos prekių.
 6. Akcijos lipdukai į grynuosius pinigus nekeičiami.
 7. Skrajutes su akcijos lipdukais galima panaudoti tik vieną kartą.
 8. Ankstesnių ,,Norfos“ akcijų lipdukai negalioja.
 9. Gaminių aprašymai parengti remiantis gamintojo pateikta informacija.
 10. Papildomos nuolaidos akcijos prekėms netaikomos.
 11. ,,Schulter-Ufer“ lojalumo akcijos prekes su nuolaida už surinktus lipdukus galite įsigyti nuo 2020 m. spalio 22 d. iki 2021 m. vasario 10 d. imtinai.
 12. Organizatorius ar Vykdytojas taip pat pasilieka teisę keisti akcijos taisykles, sustabdyti ar pratęsti akciją, apie tai iš anksto informuodamas interneto svetainėje www.norfa.lt ir prekybos vietose.
 13. Akcijos prekių skaičius ribotas. Kai kurios prekės gali pasibaigti anksčiau nei numatyta akcijos pabaiga. Jei prekių ,,Norfos‘‘ prekybos centruose pritrūks, klientai gali registruotis el. paštu norfa@norfa.lt (reikia nurodyti prekės pavadinimą, kiekį bei parduotuvės adresą) ir bus informuoti, ar galės įsigyti akcijos prekių vėliau. Akcijos prekių rezervacijos nevykdomos.