PIEMENĖLIO EXCELLENCE produktai parduotuvėse NORFA

Naujiena NORFA Hyper,xxl,xl parduotuvėse!

PIEMENĖLIO EXCELLENCE - aukštos kokybės ir nuostabaus skonio pieno produktai, kuriuos rekomenduoja net pats virtuvės šefas Deivydas Praspaliauskas.

Šefas rekomenduoja rinktis tik geriausios kokybės produktus tiek juos vartojant, tiek su jais gaminant įvairius patiekalus. Pieno produktai, pasak D.Praspaliausko, be galo svarbūs tiek namų, tiek restorano virtuvėje.

Kefyras pirmiausia siejasi su šaltomis sriubomis – šaltibarščiais, šalta agurkų sriuba ir dar daugybe kitų. Be to, šefo teigimu, kefyras idealiai tinka ir desertams gaminti – panakotai, šerbetui ar kitiems.

Grietinėlė – produktas, skirtas pirmiausia desertams gaminti ar kavai pagardinti. Iš jos galima paruošti gausybę įvairiausių skanėstų – nuo klasikinio tiramisu ar suflė iki tortų, pyragų, pyragėlių, saldžių ar pikantiškų padažų.

Virtuvėje daug kas prasideda nuo keptuvės, o keptuvei būtinas sviestas. Jis labai plačiai naudojamas – nuo padažų iki užtepėlių, nuo kepinių iki garnyrų.

Pienas taip pat labai praverčia virtuvėje ruošiant tiek košes, padažus, sriubas, kitus patiekalus, gardinant kavą.

Iš varškės šefas taip pat ruošia daugybę patiekalų – klasikinius sūrio pyragus, pyragus su varške ir obuoliais ir dar daug daug kitų saldžių ar pikantiškų patiekalų.