BERLINGER HAUS - stilingi pagalbininkai Jūsų virtuvėje!

Rinkite lipdukus ir iki vasario 19 d. įsigykite BERLINGER HAUS MOONLIGHT lojalumo akcijos prekių su 60% nuolaida.

AKCIJOS TAISYKLĖS

 • Nuo 2022 m. spalio 27 iki 2023 m. vasario 19 d. pirkdami prekių „Norfos“ prekybos centruose už 8 eurus, gausite 1 lipduką, už 16 eurų – 2 lipdukus ir t. t.
 • Lipdukai klijuojami specialiai jiems skirtoje akcijos skrajutės vietoje.
 • Surinkę 5 arba 10 lipdukų, galite išsirinkti „Berlinger Haus“ lojalumo akcijos prekę iš „Norfos“ prekybos vietose esančio stendo ir, pateikę skrajutę su lipdukais, kasoje pasirinktai „Berlinger Haus“ lojalumo akcijos prekei gausite 60 % nuolaidą.
 • Jeigu skrajutėje esančių lipdukų pakanka, su viena skrajute galima įsigyti kelias akcijos prekes su nuolaida (pvz., jei pirkėjas nori įsigyti 2 prekes, iš kurių vienai nuolaida suteikiama už 5 lipdukus ir kitai už 10, jis gali nusipirkti abi prekes su nuolaida, jeigu pateikia skrajutę su 15 lipdukų).
 • „Berlinger Haus” lojalumo akcijos prekių galima įsigyti ir už įprastą kainą, jei lipdukai nerenkami.
 • Lipdukai turi būti klijuojami tik į originalią skrajutę. Kitur suklijuoti lipdukai nepriimami ir negalioja norint už juos įsigyti „Berlinger Haus” lojalumo akcijos prekių.
 • Akcijos lipdukai į grynuosius pinigus nekeičiami.
 • Skrajutes su akcijos lipdukais galima panaudoti tik vieną kartą.
 • Ankstesnių „Norfos“ akcijų lipdukai negalioja.
 • Gaminių aprašymai parengti remiantis gamintojo pateikta informacija.
 • Akcijos skrajutėse, kitoje reklaminėje medžiagoje, ant prekių pakuočių pavaizduotų ir parduotuvėse parduodamų prekių išvaizda, modelis bei aprašymas gali skirtis.
 • Papildomos nuolaidos akcijos prekėms netaikomos.
 • „Berlinger Haus” lojalumo akcijos prekių su nuolaida už surinktus lipdukus galite įsigyti nuo 2022 m. spalio 27 iki 2023 m. vasario 19 d. imtinai.
 • Organizatorius ar vykdytojas taip pat pasilieka teisę keisti akcijos taisykles, sustabdyti ar pratęsti akciją, apie tai iš anksto informuodamas interneto svetainėje norfa.lt ir prekybos vietose.
 • Dėmesio! Prašome atidžiai apžiūrėti įsigyjamą prekę ir įsitikinti tinkama prekės kokybe. Pardavėjas neatsako už prekių trūkumus, jeigu šie trūkumai atsirado dėl pirkėjo kaltės (pvz., prekės sudaužytos, subraižytos ir pan.) jau perdavus jam prekes arba dėl to, kad pirkėjas netinkamai eksploatavo prekes.
 • Akcijos prekių skaičius ribotas. Kai kurios prekės gali pasibaigti anksčiau nei numatyta akcijos pabaiga. Jei prekių „Norfos“ prekybos centruose pritrūks, klientai gali registruotis el. paštu norfa@norfa.lt (reikia nurodyti prekės pavadinimą, kiekį ir parduotuvės adresą) ir bus informuoti, ar galės įsigyti akcijos prekių vėliau. Akcijos prekių rezervacija nevykdoma.

Akcijos PIRKITE IR LAIMĖKITE taisyklės

 1. Bendrosios sąlygos
  - Akcijos PIRKITE IR LAIMĖKITE (toliau – Akcija) organizatorius yra UAB „inChase“, įmonės kodas 300867823, buveinės adresas: J. Tumo-Vaižganto g. 4-2, Vilnius (toliau tekste – Organizatorius), veikianti UAB „Rivona,“ įmonės kodas 110512039, buveinės adresas: Savanorių 176, 03154 Vilnius (toliau – Užsakovas), užsakymu.Akcija prasideda 2022-10-27 ir baigiasi 2023-02-19 ir vyksta Lietuvos Respublikos
  - Akcija prasideda 2022-10-27 ir baigiasi 2023-02-19 ir vyksta Lietuvos Respublikos
  - Akcijos dalyviais gali būti visi pilnamečiai asmenys, nuolatos gyvenantys Lietuvos Respublikos teritorijoje (toliau – Asmuo).
  - Norėdamas dalyvauti Akcijoje, asmuo turi bet kurioje NORFA parduotuvėje įsigyti bent vieną (1) Berlinger Haus prekę Akcijos laikotarpiu ir nemokamai užregistruoti pirkimo kvito numerį tinklalapyje laimek.net/berlingerhaus. Perkant daugiau nei vieną Berlinger Haus prekę vienu metu, registruotis galima tik vieną kartą, nes registruojama yra pirkimo kvito pagrindu.
  - Akcijoje dalyvaujančios Berlinger Haus prekės:

Pavadinimas

EAN kodas

Elektrinis druskos arba pipirų malūnėlis

5999108452352

Kokteilinė, 600 W

5999108452369

Rankinis trintuvas, 500 W

5999108452376

Skrudintuvas, 850 W

5999108452383

Elektrinis grilis, 2 200 W

5999108452390

Peilių rinkinys su bambukine pjaustymo lenta

5999108452406

Keptuvė su nuimama rankena ir plastikiniu dangčiu, Ø24 cm

5999108452413

Elektroninės virtuvinės svarstyklės

5999108452420

Vandens gertuvė, 540 ml

5999108452437

Nerūdijančiojo plieno stalo įrankių rinkinys, 24 dalių

5999108452444

Plaktuvas su indu, 1 300 W

5999108452451

Elektrinis virdulys, 1,7 L

5999108452468

2. Prizų fondas

Nr.

Prizas

Kiekis,

vnt.

Vertė, EUR / vnt.

Vertė, EUR, iš viso

1.

BERLINGER HAUS puodų, keptuvių

ir virtuvės įrankių rinkinys

 

3

139,95 EUR

419,85 EUR

Visas prizų rengimo, įteikimo išlaidas, įskaitant, bet neapsiribojant Lietuvos Respublikos teisės aktuose nurodytas mokestines prievoles, siuntimo išlaidas, padengia Organizatorius.

3. Akcijos vykdymo procedūra, dalyvavimo terminai ir sąlygos
- Norėdamas dalyvauti Akcijoje, Asmuo bet kurioje Lietuvos Respublikos teritorijoje esančioje NORFA parduotuvėje laikotarpiu nuo 2022-10-27 iki 2023-02-19 imtinai privalo įsigyti bent vieną iš 1.5. p. nurodytų Akcijoje dalyvaujančių Berlinger Haus prekių, išsaugoti pirkimo kvitą, kaip pirkimo įrodymą, ir nemokamai užsiregistruoti užpildant specialią Akcijos formą interneto puslapyje www.laimek.net/berlingerhaus.
-
Kiekvienas asmuo turi teisę dalyvauti Akcijoje neribotą kartų skaičių, tačiau vieną pirkimo kvitą, kuriame nurodyti vienas ar daugiau Akcijoje dalyvaujančių Berlinger Haus prekių, registruoti galima tik vieną kartą. Pirkimo kvitas gali būti registruojamas bet kada Akcijos Užregistruotą pirkimo kvitą būtina išsaugoti iki 2023-02-19.
- Organizatorius neatsako ir pretenzijų nepriima, jei asmeniui nepavyksta užsiregistruoti dėl registracijos tvarkos nesilaikymo (įvestas klaidingas pašto adresas ar pan.). Užsiregistravus, dalyvio anketa aplikacijoje negali būti koreguojama. Jei dalyvis, registruodamasis ir dalyvaudamas Akcijoje nesilaikė Akcijos taisyklių, prizas jam negali būti dovanojamas.
- Prizų laimėtojai renkami atsitiktine tvarka (burtų keliu per programinę įrangą).
- Akcijos prizų laimėtojų paskelbimo tvarka:
*Prizų laimėtojai skelbiami interneto puslapyje laimek.net/berlingerhaus.
* Prizų laimėtojai bus paskelbti:

Paskelbimo data

Prizas

Kiekis, vnt

2022-11-30

BERLINGER HAUS puodų, keptuvių

ir virtuvės įrankių rinkinys

 

1

2023-01-10

BERLINGER HAUS puodų, keptuvių

ir virtuvės įrankių rinkinys

 

1

2023-02-10

BERLINGER HAUS puodų, keptuvių

ir virtuvės įrankių rinkinys

 

1

* Su prizų laimėtojais bus susisiekta per 5 (penkias) darbo dienas elektroniniu paštu nuo laimėtojų paskelbimo interneto puslapyje. Prizai laimėtojams bus išsiųsti ne vėliau nei per 10 (dešimt) darbo dienų nuo tada, kada nugalėtojas pateiks pristatymo adresą, kuriuo pageidauja gauti prizą, ir laimingojo pirkimo kvito Jeigu dėl Akcijoje dalyvaujančio asmens pateiktų duomenų nepavyks su juo susisiekti iki 2023-03-19 d., laimėjimas bus nebegaliojantis ir prizas nebus siunčiamas.
* Organizatorius nėra atsakingas už bet kokius iškilusius nusiskundimus Akcijos metu, kai su laimėtojais negalima susisiekti.

 4. Prizų atsiėmimas
- Prizo laimėtojas informuojamas elektroninio pašto adresu, nurodytu registruojantis. Laimėjęs Akcijos dalyvis ne vėliau kaip per 1 (vieną) savaitę nuo elektroninio laiško, informuojančio apie laimėjimą, išsiuntimo dienos, elektroniniu paštu bhm@inchase.net atsiųsti adresą Lietuvos Respublikos teritorijoje, kuriuo pageidauja gauti prizą ir privalo pateikti Organizatoriui Berlinger Haus prekės pirkimo kvito kopiją kuriuo nors iš žemiau nurodytų būdų:
* siųsdami kvito kopiją elektroninio pašto adresu bhm@inchase.net ;
* siųsdami originalą registruotu paštu Organizatoriui: UAB „inChase“, buveinės adresas: Tumo-Vaižganto g. 4-2, Vilnius, ant voko nurodant laiško temą – PIRKITE IR LAIMĖKITE akcija.
* Visi Akcijos prizai laimėtojams bus nemokamai išsiųsti registruotu paštu arba pristatyti per pašto kurjerį pagal registracijos metu nurodytus ir el. paštu suderintus kontaktinius duomenis.

 5. Dalyvio išlaidos, susijusios su dalyvavimu loterijoje:
- Akcijos dalyviui tenka bet kokios išlaidos, susijusios su tolesniu prizo naudojimu.
- Akcijos dalyviui tenka visos kitos asmeninės išlaidos, susijusios su jo dalyvavimu Akcijoje.

6. Skundo teikimas ir jo teisminė nagrinėjimo tvarka
- Skundas dėl šios Akcijos turi būti pareikštas raštu, nurodant nusiskundimus ir argumentus, pridedant reikiamus dokumentus ir jų kopijas su skundo nuoroda. Jis turi būti siunčiamas Užsakovo adresu: Savanorių 176, 03154 Vilnius iki 2023-03-19 (data ant pašto voko). Akcijos Organizatorius kartu su Užsakovu peržiūri pretenziją ir per 30 dienų Užsakovas pateikia savo atsakymą.

 7. Kitos sąlygos
- Akcijos Organizatorius nėra atsakingas už bet kokias Asmens asmenines išlaidas, susijusias su dalyvavimu Akcijoje.
- Prizo vertė nekeičiama į grynuosius pinigus ir nekeičiama į kitas
- Akcijoje negali dalyvauti Užsakovo bei Akcijos Organizatoriaus darbuotojai, su Akcija susiję reklamos agentūros darbuotojai bei kiti subjektai, tiesiogiai ar netiesiogiai įdarbinti Akcijos Užsakovo ar Organizatoriaus rengiant Akciją, taip pat artimiausi šių asmenų šeimos nariai.
- Dalyvaudamas šioje Akcijoje, asmuo leidžia Akcijos Organizatoriui naudoti jo pateiktus asmens duomenis Akcijos tikslams ir sutinka, kad laimėjimo atveju Akcijos prizo laimėtojo vardas, pavardė bei miestas būtų paskelbti interneto puslapyje norfa.lt ir kitose žiniasklaidos priemonėse. Daugiau apie Akcijos dalyvių asmens duomenų tvarkymą galite rasti UAB „Rivona“ Privatumo politikoje https://www.norfa.lt/privatumo-politika/.
Iškilus klausimams dėl Akcijos galima kreiptis į Akcijos Organizatorių paštu bhm@inchase.net.
Organizatorius pasilieka teisę keisti Akcijos taisykles.