• Naujienos ir aktualijos

Telšiuose atidaromas „Norfa“ prekybos ir pramogų centras

16 birželio 2017

Penktadienį, birželio mėn. 16 d., Telšiuose, Gedimino g. 8, atidaromas naujas „Norfa“ prekybos, pramogų ir laisvalaikio praleidimo centras. Viso komplekso bendras plotas sudaro apie 6,5 tūkst. kv. metrų. Šalia įrengtos dvi stovėjimo aikštelės, talpinančios 240 automobilių.
Prekybos ir pramogų centre įsikūrusios XXL formato „Norfos“ prekybos salės plotas siekia apie 2,8 tūkst. kv. metrų, parduotuvėje dirbs 35 darbuotojai. „Norfoje“ įrengtas motinos ir vaiko kambarys. Naujame komplekse taip pat veiks „N“ vaistinė, „Žiežmarių mėsa“, „Vynoteka“, drabužių, avalynės, aksesuarų, optikos, juvelyrikos, gėlių, prekių gyvūnams, šventinės atributikos, kosmetikos parduotuvės, kelionių agentūra, fotoateljė, draudimo ir telekomunikacijų bendrovių atstovybės, taip pat restoranai ir kazino „Tete-a-tete“. Į naujo prekybos ir pramogų centro statybas ir įrangą investuota maždaug 7 mln. eurų.

 

Praktiški pasiūlymai

Fasuoti nektarinai indelyje, 1 vnt

Fasuoti nektarinai indelyje, 1 vnt

098

* Galioja 06.27–07.02 d.

* Prekių kiekis ribotas. Papildomos nuolaidos netaikomos.

Akcijos

norfa.lt
norfa.lt
KELIAUK SU KNYGA

KELIAUK SU KNYGA

Pirkite NORFA prekybos centruose iškart už 10 Eur ar daugiau ir ir įsigykite knygą „Kulinarinės kelionės“ už specialią kainą - tik 4,99 Eur/vnt.

norfa.lt
norfa.lt
norfa.lt

Akcijų laimėtojai

Sužinokite „NORFA” vykdomų akcijų
laimėtojus