• Naujienos ir aktualijos

“Norfa” nedirbs pirmąją šv. Kalėdų ir Naujųjų metų dieną

6 lapkričio 2017

2017 11 06

“Norfa” nedirbs pirmąją šv. Kalėdų ir Naujųjų metų dieną

Jau kelis metus iš eilės, tik nedidelė dalis „Norfa“ prekybos centrų veikdavo per didžiasias šventes sutrumpintu darbo laiku. Šįmet per šv. Velykas „Norfa“ apskritai nedirbo.

„Norfos mažmenos“ vadovai priėmė sprendimą, kad šiais metais „Norfa“ parduotuvės pirmąją šv. Kalėdų ir Naujųjų metų dieną iš viso nedirbs. Be to, gruodžio 24 d. visos „Norfos“ dirbs 2 val., o gruodžio 31 d.  - 1 val. trumpiau.

„Nusprendėme, kad tikrai nedirbsime pirmąją ateinančių šv. Kalėdų ir Naujųjų metų dieną. Kviečiu prie mūsų iniciatyvos prisijungti ir kitus prekybininkus. Manyčiau, kad yra datų, kurios turėtų būti „neprekybinės“, – sakė „Norfos mažmenos“ valdybos pirmininkas Dainius Dundulis

„Norfos mažmena“ jau kelerius metus siūlo didiesiems konkurentams ir asocijuotoms prekybininkų struktūroms nedirbti per didžiąsias šventes. Bendrovės vadovybė mano, kad kai kurie apribojimai ar apsiribojimai yra būtini, nes šventės neturėtų aplenkti ir prekybos sektoriaus darbuotojų. Į tokius siūlymus kol kas neatsiliepiama.

Praktiški pasiūlymai

PIEMENĖLIO batonas, 300 g

PIEMENĖLIO batonas, 300 g

029

0,39

* Galioja 09.13–10.01 d.

* Prekių kiekis ribotas. Papildomos nuolaidos netaikomos.