• Naujienos ir aktualijos

Laimėtas didžiojo NORFOS žaidimo prizas - 1000 eurų vertės čekis.

31 kovo 2017

 Laimėtas didžiojo NORFOS žaidimo prizas - 1000 eurų vertės čekis.

Vilniaus „Lietuvos ryto“ rungtynėse visą areną pribloškusiam krepšinio gerbėjui Justui Matijoškai įteiktas laimėtas prizas.
Lietuvos krepšinio lygos mače prieš „Šiaulius“ šokėjos mestą kamuoliuką pagavęs fanas dalyvavo „Norfos“ žaidime ir turėjo galimybę laimėti 1000 eurų vertės čekį. Tam reikėjo įgyvendinti būtiną sąlygą - vieninteliu metimu pataikyti iš aikštės vidurio. Įsibėgėjęs jaunuolis šveitė kamuolį link krepšio ir netrukus arenoje driokstelėjo emocijų pliūpsnis - metimas buvo taiklus.
Kovo 31 d. J.Matijoška atvyko į „Norfos Mažmena“ būstinę, kur jam ir buvo įteiktas prizas - penkiasdešimt 20 eurų vertės kuponų, kurių bendra vertė siekia 1000 eurų.
Bendrovės mažmeninės prekybos direktorius Liutauras Čiurlys pasveikino sirgalių ir linkėjo jam toliau aktyviai palaikyti savo mylimą klubą.
J.Matijoška teigė, kad krepšiniu domisi jau seniai: „Lietuvos ryto“ fanu esu nuo 2000-ųjų metų, kuomet sostinės komanda pirmą kartą iškovojo LKL čempionų žiedus. Tuomet Vilniaus ekipoje rungtyniavo mano mėgstamiausias žaidėjas Arvydas Macijauskas.“ Fanas teigė, kad specialiai konkursui nesiruošė ir nesitreniravo. „Kelis kartus per savaitę kartu su draugais žaidžiame krepšinį. Aišku, tokių metimų atidirbti neįmanoma, reikia ir sėkmės“, - sakė J.Matijoška. „Visų pirma, reikia nesijaudinti ir į šią pramogą žiūrėti kaip į puikų šansą kažką laimėti“, - sėkmės receptu dalijosi J.Matijoška, kuris prieš artėjančias lemiamas sezono dvikovas kvietė „Lietuvos ryto“ gerbėjus atvykti į areną ir aktyviai palaikyti klubą. „Tuomet būsime dar stipresni ir iškovosime dar daugiau pergalių“, - sakė J.Matijoška.

Metimo video:
https://www.youtube.com/watch?v=_FxPJx51g1M

Praktiški pasiūlymai

PIEMENĖLIO batonas, 300 g

PIEMENĖLIO batonas, 300 g

029

0,39

* Galioja 09.13–10.01 d.

* Prekių kiekis ribotas. Papildomos nuolaidos netaikomos.