• Akcijos

ROVUS - LENGVESNIAM GYVENIMUI

ROVUS - LENGVESNIAM GYVENIMUI

2019-03-07

Rinkite lipdukus parduotuvėse NORFA ir įsigykite ROVUS BLUEPOWER G2 prekes su nuolaida iki 2019 m. gegužės 29 d.


Taisyklės

1. Nuo 2019 m. kovo 7 d. iki 2019 m. gegužės 29 d. pirkdami prekių NORFA prekybos centruose už 8 €,  gausite  1 lipduką, už 16 €2 lipdukus ir t.t. Lipdukai dalinami iki 2019 m. gegužės 29 d. imtinai.

2. Lipdukai klijuojami specialiai jiems skirtoje vietoje akcijos skrajutėje.

3. Surinkę  5 arba 10 lipdukų, galite išsirinkti ROVUS lojalumo kolekcijos prekę iš NORFOS prekybos vietose esančio stendo ir pateikus,  skrajutę su lipdukais, kasoje pasirinktai ROVUS lojalumo kolekcijos prekei gausite net 50% nuolaidą.

4. ROVUS lojalumo kolekcijos prekę galima įsigyti ir už įprastą kainą, jei lipdukai nerenkami.

5. Lipdukai turi būti klijuojami tik į originalią skrajutę. Kitur suklijuoti lipdukai nepriimami ir negalioja norint už juos įsigyti ROVUS lojalumo kolekcijos programos prekių.

6. Akcijos lipdukai į grynuosius pinigus nekeičiami.

7. Skrajutes su akcijos lipdukais galima panaudoti tik vieną kartą.

8. Ankstesnių NORFA akcijų lipdukai negalioja.

9. Gaminių aprašymai paruošti remiantis gamintojo pateikta informacija.

10. Papildomos nuolaidos akcijos prekėms netaikomos.

11. ROVUS lojalumo kolekcijos prekes su nuolaida už surinktus lipdukus galite įsigyti nuo 2019 m. kovo 7 d.  iki 2019 m. birželio 12 d. imtinai.

12. Organizatorius ar Vykdytojas taip pat pasilieka teisę keisti akcijos taisykles, sustabdyti ar pratęsti akciją, apie tai iš anksto informuodamas interneto svetainėje www.norfa.lt  ir prekybos vietose.

13. Akcijos prekių skaičius ribotas. Kai kurios prekės gali pasibaigti anksčiau nei numatyta akcijos pabaiga.  Jei prekių NORFA prekybos centruose pritrūks, klientai gali registruotis el.paštu norfa@norfa.lt (nurodant prekės pavadinimą, kiekį bei parduotuvės adresą) ir bus informuoti ar bus galimybė įsigyti šių prekių vėliau.