• Akcijos

Pagauk savo sapnus

Pagauk savo sapnus

2018-08-09

Rinkite lipdukus parduotuvėse NORFA ir įsigykite DORMEO DREAM CATCHER prekes su nuolaida iki 2018 m. spalio 11 d.

 

Taisyklės:

1. Nuo 2018 m. rugpjūčio 9 d. iki 2018 m. spalio 11 d. pirkdami prekių ,,Norfa‘ prekybos centruose už 8 €,  gausite  1 lipduką, už 16 € – 2 lipdukus ir t.t. Lipdukai dalinami iki 2018 m. spalio 11 d. imtinai.
2. Lipdukai klijuojami specialiai jiems skirtoje vietoje akcijos skrajutėje.
3. Surinkę 10 lipdukų, galite išsirinkti  patikusią DORMEO DREAM CATCHER prekę iš ,,Norfos‘‘ prekybos vietose esančio stendo ir pateikus,  skrajutę su lipdukais, kasoje pasirinktai DORMEO DREAM CATCHER prekei gausite net 50% nuolaidą.
4. DORMEO DREAM CATCHER prekę galima įsigyti ir už įprastą kainą, jei lipdukai nerenkami.
5. Lipdukai turi būti klijuojami tik į originalią skrajutę. Kitur suklijuoti lipdukai nepriimami ir negalioja norint už juos įsigyti DORMEO DREAM CATCHER  programos prekių.
6. Akcijos lipdukai į grynuosius pinigus nekeičiami.
7. Skrajutes su akcijos lipdukais galima panaudoti tik vieną kartą.
8. Ankstesnių ,,Norfa‘‘ akcijų lipdukai negalioja.
9. Gaminių aprašymai paruošti remiantis gamintojo pateikta informacija.
10. Papildomos nuolaidos akcijos prekėms netaikomos.
11. DORMEO DREAM CATCHER prekes su nuolaida už surinktus lipdukus galite įsigyti nuo 2018 m. rugpjūčio 9 d.  iki 2018 m. spalio 25 d.  imtinai.
12. Organizatorius ar Vykdytojas taip pat pasilieka teisę keisti akcijos taisykles, sustabdyti ar pratęsti akciją, apie tai iš anksto informuodamas interneto svetainėje www.norfa.lt  ir prekybos vietose.
13. Akcijos prekių skaičius ribotas
. Kai kurios prekės gali pasibaigti anksčiau nei numatyta akcijos pabaiga.  Jei prekių ,,Norfa‘‘ prekybos centruose pritrūks, klientai gali registruotis el.paštu norfa@norfa.lt (nurodant prekės pavadinimą, kiekį bei parduotuvės adresą) ir bus informuoti ar bus galimybė įsigyti šių prekių.