• Akcijos

Laimėkite su DURACELL!

Laimėkite su DURACELL!

2017-09-20

Žaidimo "Laimėkite su DURACELL!" taisyklės

1. Žaidimo organizatorius yra UAB „Multiplex“, adresas Upės g. 5, 301 kab., LT- 09308 Vilnius, el. paštas: irmina@mpagency.eu (toliau – Organizatorius). Žaidimo užsakovas, prekių platintojas yra UAB „Sanitex” (toliau – Užsakovas).
2. Žaidimas vyksta visose „NORFA“ parduotuvėse, esančiose Lietuvos teritorijoje, kuriose prekiaujama Žaidime dalyvaujančiais produktais – „Duracell“ baterijomis (toliau – Žaidimo vieta).
3. Žaidimas prasideda 2017 m. rugsėjo 21 d. (pirmoji Žaidimo diena) ir baigiasi 2017 m. spalio 18 d. (paskutinė Žaidimo diena) (toliau – Žaidimo laikotarpis).
4. Žaidimo prizas - radijo bangomis valdomas automobilis „Žaibas Makvynas“. Prizų fonde yra 50 vnt.
5. Žaidime turi teisę dalyvauti visi fiziniai asmenys, gyvenantys Lietuvos Respublikos teritorijoje, Žaidimo laikotarpiu (nuo 2017 m. rugsėjo 21 d. iki 2017 m. spalio 18 d.) „NORFA“ parduotuvėse įsigiję bent 1 (vieną) pakuotę  „Duracell“ baterijų (produktų sąrašas Priede Nr. 1) bei išsaugoję pirkimo čekį.
6. Žaidime negali dalyvauti UAB „Multiplex“, UAB „Sanitex“ ir UAB „NORFOS MAŽMENA“ darbuotojai bei jų šeimos nariai.
7. Norintis dalyvauti žaidime, asmuo Žaidimo laikotarpiu Žaidimo vietoje turi pirkti bent 1 (vieną) pakuotę „Duracell“ baterijų ir gauti kasos kvitą (toliau – Pirkimo čekis), kurio numeris bus naudojamas registruojantis ir dalyvaujant žaidime. Po nurodytas sąlygas atitinkančio pirkimo asmuo gali dalyvauti žaidime Žaidimo laikotarpiu užregistravęs gautą Pirkimo čekį internetiniame puslapyje www.duracellzaidimas.lt ir įvedęs Pirkimo čekio numerį (jį sudaro 5 skaitmenys), Žaidimo dalyvio vardą, pavardę, el. pašto adresą, telefono numerį.
   7.1. Tas pats telefono numeris negali būti registruojamas skirtingais vardais, el. pašto adresais. Dubliuoti telefono numeriai su skirtingais vardais, el.pašto adresais bus nepatvirtinti ir nedalyvaus Žaidime.
   7.2. Tas pats Pirkimo čekis gali būti registruojamas tik vieną kartą.
   7.3. Vienas Žaidimo dalyvis gali registruotis Žaidime keletą kartų, Žaidimo laikotarpiu, Žaidimo vietoje atlikdamas kitą „Duracell“ baterijų  pirkimą ir užregistruodamas skirtingą Pirkimo čekį, taip padidindamas laimėjimo tikimybę.
   7.4. Tas pats asmuo (Žaidimo dalyvis) gali laimėti tik 1 (vieną) vienetą iš 4 punkte nurodytų prizų.
8. Užregistruotas  Pirkimo čekis turi būti saugomas iki Žaidimo pabaigos, kadangi Prizo laimėtojas, norėdamas gauti prizą, turės Žaidimo Organizatoriui atsiųsti Pirkimo čekio kopiją el.paštu irmina@mpagency.eu.
9. Bet koks bandymas klastoti, keisti ar kurti, įrašyti netikrą Pirkimo čekio numerį, vardą, pavardę, el. pašto adresą, klastoti ar nurodyti netikrą produkto įsigijimo faktą, ar panašūs veiksmai, kurie gali neigiamai įtakoti žaidimą, ar sukelti žalą žaidimo organizatoriui, bus nustatomi ir pažeidimus padarę asmenys traukiami atsakomybėn įstatymų nustatyta tvarka.
10. Asmuo registruodamas savo įsigijimą žaidimo internetiniame puslapyje, sutinka, kad jo įvestus asmeninius duomenis gaus bei tvarkys žaidimo organizatorius. Dalyvių asmens duomenys bus tvarkomi žaidimo administravimo, tame tarpe laimėtojų nustatymo, prizo perdavimo ir susijusiais tikslais. Registracijos metu asmuo sutinka, kad laimėjimo atveju, jo vardas ir pavardė bus viešai skelbiami svetainėje www.duracellzaidimas.lt. Duomenys bus tvarkomi ne ilgesnį nei vienerių metų terminą po žaidimo pabaigos ir prizų perdavimo. Dalyvis, pateikdamas žaidimo organizatoriui raštišką prašymą, turi teisę susipažinti su organizatoriaus tvarkomais  jo asmens duomenimis ir kaip jie yra tvarkomi, teisę reikalauti ištaisyti neteisingus asmens duomenis, reikalauti nutraukti neteisėtus tvarkymo veiksmus, kai duomenys tvarkomi nesilaikant įstatymų nuostatų. Dalyvis, nesutikdamas su jo duomenų tvarkymu ir (ar) pareikalavęs nutraukti duomenų tvarkymo veiksmus, praranda teisę dalyvauti žaidime ir/ar praranda teisę į žaidimo prizą.
11. 2017 m. spalio 20 d. specialiai tam sukurta programa, remiantis atsitiktinumo principu, iš visų Žaidimo taisykles atitinkančių ir užregistravusių dalyvių išrenkami 50 Prizų laimėtojų, kurie laimi 4 punkte nurodytus prizus.
12. Žaidimo laimėtojų vardas ir pavardė viešai paskelbiami interneto svetainėse www.norfa.lt ir www.duracellzaidimas.lt  iki 2017 m. spalio 23 d.
13. Žaidimo Organizatorius su Prizo laimėtoju susisiekia per 5 darbo dienas nuo laimėtojų išrinkimo dienos (iki 2017 m. spalio  27 d.), paskambinęs telefono numeriu, nurodytu registracijos metu.
   13.1. Jeigu Žaidimo Organizatoriui nepavyksta susisiekti su Prizo laimėtoju iki 2017 m. spalio 27 d. arba regsitracijos metu laimėtojas nurodė klaidingą telefono numerį, Prizo laimėtojas apie laimėjimą gali sužinoti, peržiūrėjęs laimėtojų sąrašą interneto svetainėse www.norfa.lt ir www.duracellzaidimas.lt. Tokiu atveju dėl prizo atsiėmimo ir pristatymo adreso suderinimo Prizo laimėtojai gali teirautis telefonu +370-673-71027 (darbo dienomis 9.00 – 18.00) arba el.paštu irmina@mpagency.eu.
   13.2. Prizo laimėjimas Žaidimo dalyviui papildomai patvirtinamas SMS žinute bei el.laišku, kurie išsiunčiami registracijos metu Žaidimo dalyvio nurodytais kontaktais.
   13.3. Jei Organizatoriui nepavyksta susisiekti su laimėtoju arba pats laimėtojas nesusisiekia su Žaidimo Organizatoriumi per 10 darbo dienų nuo laimėjimo paskelbimo datos, Prizo laimėtojas netenka teisės į prizą ir Organizatorius organizuoja naujo Prizo laimėtojo išrinkimą.
   13.4. Prizo laimėtojas, norėdamas gauti prizą, privalo Žaidimo Organizatoriui atsiųsti Pirkimo čekio kopiją el.paštu irmina@mpagency.eu per 10 darbo dienų nuo laimėjimo paskelbimo datos.
   13.5. Jei prizo laimėtojas negali pateikti Pirkimo čekio kopijos arba registracijos metu neteisingai nurodė Pirkimo čekio numerį, prizo laimėtojas praranda teisę į prizą ir Organizatorius organizuoja naujo Prizo laimėtojo išrinkimą.
14. Jei Žaidimo Organizatoriui pavyksta susisiekti su Prizo laimėtoju, kaip nurodyta taisyklių 13 punkte, Žaidimo Organizatorius suderina prizo pristatymo adresą su Prizo laimėtoju.
15. Organizatorius nėra atsakingas už atvejus, kai teisė gauti prizą, ar atsiimti/gauti laimėjimą negali būti realizuota dėl asmeninės dalyvio situacijos, šių taisyklių ar prizo perdavimo tvarkos pažeidimo. Tokiais atvejais jokia dalyvio žala neatlyginama ir negautas prizas ar jo vertė nekompensuojami.
16. Prizai nėra keičiami į kitą prizą ar grynuosius pinigus.
17. Organizatorius neatsako už galimus prizų laimėtojų nuostolius, patirtus naudojant prizus
18. Dalyvių skundai dėl žaidimo taisyklių pažeidimų gali būti pateikti raštu, skundą su juos pagrindžiančiais įrodomais siunčiant Organizatoriui 1 punkte nurodytais kontaktais ne vėliau kaip iki 2017 m. lapkričio  30 d.
19. Organizatorius pasilieka teisę neleisti dalyvauti ar diskvalifikuoti iš Žaidimo asmenį, jei yra pagrindas įtarti, kad asmuo pažeidžia įstatymus ar šio žaidimo taisykles bei sąlygas.
20. Organizatoriaus sprendimu žaidimas gali būti atšauktas, pakeistas, įskaitant šių sąlygų pakeitimą, apie tai informuojant interneto svetainėse www.norfa.lt ir www.duracellzaidimas.lt
21. Visos žaidimo sąlygos ir taisyklės skelbiamos tinklalapyje interneto svetainėse www.norfa.lt ir www.duracellzaidimas.lt

Praktiški pasiūlymai

Persimonai, 1 kg

Persimonai, 1 kg

165

* Galioja 10.17–10.22 d.

Mažos kriaušės CONFERENCE, 1 kg

Mažos kriaušės CONFERENCE, 1 kg

059

* Galioja 10.17–10.22 d.

Fasuoti kiviai indelyje, 1 ind.

Fasuoti kiviai indelyje, 1 ind.

119

* Galioja 10.17–10.22 d.

Geltonieji melionai, 1 kg

Geltonieji melionai, 1 kg

129

* Galioja 10.17–10.22 d.

* Prekių kiekis ribotas. Papildomos nuolaidos netaikomos.