• Akcijos

"BerlingerHaus". Lipdukų rinkimas atšaukiamas. Kviečiame prekes įsigyti iš karto už akcinę kainą.

2020-03-19

 

 -------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Rinkite lipdukus parduotuvėse NORFA ir įsigykite BERLINGERHAUS lojalumo akcijos prekių su nuolaida nuo 60%.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Taisyklės:

Nuo 2020 m. kovo 19 d. iki 2020 m. birželio 24 d. pirkdami prekių ,,Norfos‘‘ prekybos centruose už 8 eurus, gausite 1 lipduką, už 16 eurų – 2 lipdukus ir t. t. Lipdukai dalijami iki 2020 m. birželio 24 d. imtinai.

Lipdukai klijuojami specialiai jiems skirtoje vietoje akcijos skrajutėje.

Surinkę 5 arba 10 lipdukų, galite išsirinkti ,,BerlingerHaus“ lojalumo akcijos prekę iš ,,Norfos“ prekybos vietose esančio stendo ir, pateikę skrajutę su lipdukais, kasoje pasirinktai ,,BerlingerHaus“ lojalumo akcijos prekei gausite nuo nuolaidą nuo 60 %.

Jeigu skrajutėje esančių lipdukų pakanka, su viena skrajute galima įsigyti kelias Akcijos prekes su nuolaida (pvz., jei pirkėjas nori įsigyti 2 prekes, kurioms nuolaida suteikiama surinkus 5 lipdukus kiekvienai, jis gali nusipirkti abi prekes su nuolaida, jeigu pateikia skrajutę su 10 lipdukų).

,,BerlingerHaus“ lojalumo akcijos prekę galima įsigyti ir už įprastą kainą, jei lipdukai nerenkami.

Lipdukai turi būti klijuojami tik į originalią skrajutę. Kitur suklijuoti lipdukai nepriimami ir negalioja norint už juos įsigyti ,,BerlingerHaus“ lojalumo akcijos prekių.

Akcijos lipdukai į grynuosius pinigus nekeičiami.

Skrajutes su akcijos lipdukais galima panaudoti tik vieną kartą.

Ankstesnių ,,Norfos“ akcijų lipdukai negalioja.

Gaminių aprašymai parengti remiantis gamintojo pateikta informacija.

Papildomos nuolaidos akcijos prekėms netaikomos.

,,BerlingerHaus“ lojalumo akcijos prekes su nuolaida už surinktus lipdukus galite įsigyti nuo 2020 m. kovo 19 d. iki 2020 m. liepos 9 d. imtinai.

Organizatorius ar Vykdytojas taip pat pasilieka teisę keisti akcijos taisykles, sustabdyti ar pratęsti akciją, apie tai iš anksto informuodamas interneto svetainėje www.norfa.lt ir prekybos vietose.

Akcijos prekių skaičius ribotas. Kai kurios prekės gali pasibaigti anksčiau nei numatyta akcijos pabaiga. Jei prekių ,,Norfos‘‘ prekybos centruose pritrūks, klientai gali registruotis el. paštu norfa@norfa.lt (reikia nurodyti prekės pavadinimą, kiekį bei parduotuvės adresą) ir bus informuoti, ar galės įsigyti akcijos prekių vėliau. Akcijos prekių rezervacijos nevykdomos.